Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám összegyűjteni?

Hogyan tudnám összegyűjteni?

Figyelt kérdés
Iphone 5s-t szeretnék,nem újonnan,tehát ez az ár kb 55-70 000 FT körül mozog. A mostani telefonom már nagyon rossz,nem tudok hívni,sms-t küldeni és a bluetooth sem érzékel,mellesleg az érintőképernyője is rossz..mondhatni a telefonom önálló életet él,illetve a leglényegesebb dolgokat (hívás,sms) nem lehet vele végezni. Mivel most veszünk házat,amit fel kell újítani,nem akarom ezzel a szüleimet terhelni. Így én akarom rá előkeríteni magamnak a pénzt. Gondoltam arra,hogy eladok néhány ruhámat,amiket nem használok,de azokból csak pár ezer forint gyűlne össze.. valami ötlet? 15/l

2016. okt. 2. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Használtat ne vegyél , az bármikor elromolhat és a javítása se érné meg . Másrészt rengeteg másolat/klón van forgalomban a csibészeknél egyet kifogsz és bukta Samsungokat lehet venni előfizetéssel újat .
2016. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Újszerűre gondoltam,mert ha sikerül ezt megvalósítanom,nem szeretnék 2-3 éven belül megint újat..az iphone sokáig bírja. Nekem a samsung valamiért nem szimpatikus..köszönöm a válaszod! :) milyen formában tudnék pénzhez jutni?
2016. okt. 2. 16:20
 3/3 anonim válasza:

Diákmunka( bár nem tudom hirtelen hogy 15-vagy 16 éves kortól lehet menni).


Esetleg más munka, időseknek segíteni bevásárolni vagy kutyát sétáltatni. Lehet viccesen hangzik, de ha egy nagyobb városban laksz tuti hogy vannak olyanok akik igénybe vennék az ilyen segítséget.


Kérd el a tatától-mamától azt a pénzt amit esetleg karácsonyra szeretnének adni. Nekem haverjaim ezt szokták tenni. Vagy mond hogy jobban őrülnél ha most inkább pénzt kapnál ajándék helyett.


Esetleg próbáld meg elkérni a szüleidtől a családi pótlékot(ha van testvéred akkor a rádeső részt) Mi mindig szegények voltunk, de a szüleim kb 10-12 éves korom óta "odaadják nekem" a családi pótlékot (havi 10 ezret félreteszik) és szinte mindig ebből kaptam az ajándékaimat mivel nem tudtak volna egyszerre annyi pénzt kiszorítani hogy "tudjanak" venni egy drágább ajándékot, így viszont annyira nem érezték meg. Lett belőle számítógép, később egy robogó, majd laptop is. Igaz rengeteget kellet várni mindenre de megérte, mert így talán még jobban probálok vigyázni rá.

2016. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!