Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Élő embert miért nem "képzelőd...

Élő embert miért nem "képzelődünk"? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Akik kísérteteket látnak, azok csak képzelődnek - vallják a szellemek létezését tagadók. De ha ez így van, akkor - kérdezem én - élő embereket miért nem "képzelődünk" soha?
2010. ápr. 24. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De. Szoktak élő embert is képzelődni, csak abban nincs semmi poén, mert az bizonyítottan képzelődés. Ha viszont valaki halottat képzelődik, mindenki azzal jön, hogy hű bazeg szellemet láttál.
2010. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ne... Élő embert senki se szokott képzelődni, legfeljebb ha kábítószer hatása alatt áll, vagy esetleg poszttraumatikus stressztől szenved. De kísértetjelenséget (már nem élő személyt) tapasztalni normális állapotú normális elméjű emberek is szoktak.
2010. ápr. 24. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Szerintem ez meddő vita lenne, szóval legyen igazad.
2010. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tudományokhoz miköze van a a szellemekhez?


vigyázz, el fog rabolni casper!

2010. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Hanna montánáról szoktam képzelődni.
2010. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!