Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a minőségügyi kézikönyv,...

Viktor0070 kérdése:

Mi az a minőségügyi kézikönyv, mi ennek a szerepe a vállalat működésében?

Figyelt kérdés

Üdv!

Erről kellene egy előadást készítenem, minden érdekel róla.



2016. okt. 3. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt én is meg találtam, de nekem valami olyan kellene ahol le van írva közérthetően nem valami jogi halandzsával hogy mi ez a dokumentum, mi célt szolgál ez, minek kell benne szerepelnie és mi a szerepe egy vállalkozás működésében.
2016. okt. 15. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokat segítene ha egyszer legalább elolvasnád úgy hogy nyugisan leülsz egy csöndes sarokba és nem másra figyelsz.

A minőségügyi kézikönyv gyakorlatilag a minőségbiztosítási rendszer elemei közti kapcsolatot, összefüggéseket és azok egymásra épülését szemlélteti.

Így valósulhat meg az, hogy a rendszer különböző elemeit egymáshoz kapcsolva hatékonyabb alkalmazási környezet alakul ki belőlük.

2016. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy ilyen érthetetlen vagyok.

Ez azért van, mert kiadták nekem ezt a témát, amiről még csak nem is hallottam soha semmit életembe. Rákerestem a neten persze ki is adott egy csomó mindent, de azok mindig valamilyen konkrét kidolgozott anyagok voltak vagy olyan írások amelyek tele vannak általam nem ismert szavakkal, amikre ismételten rákeresve az eredeti anyagban talált szavakkal próbáltak magyarázatot adni.

Mint már feltűnhetett önnek lövésem sincs az egészről,

éppen ezért írtam ki a kérdést ide, hátha valaki eltudja magyarázni vagy letudja írni szakszavaktól mentes formában is. Köszönöm hogy végig olvasta.

2016. okt. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!