Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a világ legutálatosabb...

Melyik a világ legutálatosabb cége?

Figyelt kérdés
Miért?

2016. szept. 12. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha országosan kérdeznéd akkor a magyar hulladékszállító cégek. Például Németországban ingyenes a szemétszállítás, aminek következtében senki sem viszi a szemetét a természetbe. Minek tenné, hisz ingyen elviszik a háza elől. Míg idehaza alapdíja van ami még nem tartlamaz semmiféle ellenszolgáltatást csak élősködést, és az ürített kukákért is fizetsz. Ami arra ösztönzi a polgárokat hogy illegális lerakóba döntsék le szemetüket mindenhol a természetben. Vagyis a havi szemétdíj rendeltetése az hogy rossz csöves tévék, törött vécécsészék, autógumik és fejre állított háromlábú fotelok legyenek az érintetlen természetben minden felé.

Tisztelt vezetők! Nehogy lemásoljuk ám a német példát, hanem még emeljünk is a szemétdíjon, mert még láttam olyan helyet az országban ahol nem volt túl sok szemét az erdőben, ahol még 10 cm magasságban sem állt az erdő talaján.

Bocs ha netán nem pont a kérdésedre válaszoltam de ekkora "szemétség" ide kívánkozott.

2016. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A német pénzügyi közvetítő cég, aminek a neve 3 betűből áll és az első O. Ki se lehet írni a nevét erre az oldalra, mert a moderátorok rögtön törlik. Olyan mint a Harry Potterben az a nagyon gonosz csávó.
2016. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Például Németországban ingyenes a szemétszállítás"


ò, akkor nem tudom mire fizetek evi 230 eurot.

2016. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
# 3: A tévében volt és itt a gyakorin is írták Németországban dolgozók hogy magánszemélyeknek ingyenes. Lehet hogy nem magánszemély házában hanem valami komolyabb bevételi forrást jelentő szállodában laksz és lehet hogy rájuk más szabályok vonatkoznak ha fizetsz.
2016. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajat tulajdonu hazamban lakom.


En meg soha nem hallottam arrol hogy akarhol is ingyenes lenne a szemetszallitas Nemetorszagban.

2016. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak alapdíja nincsen? Vagyis ha nem üríttetsz egy kukát sem akkor ingyenes? Kb. 5 éve azt mondta a tévé hogy az adóból van fizetve a szemétszállítás. Most akkor hogy van ez?
2016. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem a fenti eves dij van 80 literes kukara heti uritessel. Jar hozza egy kulon bio es egy papirkuka is, azt kethetente uritik.


Lehet hogy azt ertette felre valaki hogy ezek a plusz kukak nem jelentenek pluszkoltseget, kvazi ingyenesek, de nyilvan benne vannak az eves dijban.

2016. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!