Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol, és mikor fogják adni itt...

Hol, és mikor fogják adni itt magyarországon a The Flash 3. évadát?

Figyelt kérdés

2016. okt. 3. 16:47
 1/4 anonim válasza:
Remélem sehol és semmikor, mert szinkronnal borzalmas. Csak az emberek lusták felirattal nézni, ezért inkább bénán nézik.
2016. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 penge198 válasza:

Az első két évad is akkor ment egyhuzamban mint mikor külföldön. Olyan 5-6 résszel lehetek előbbre. Szerintem olyan november eleje vagy közepe fele már elkezdik nálunk is, legalábbis ha hasonlóan oldják meg mint az előző évadokat.

Az első hozzászólónak meg üzenem, hogy mert neki nem tetszik a szinkron attól még másnak igen. Amúgy is minek olvassak? Ha olvasok a figyelem nagy része a szövegre koncentrálódik és akkor lemaradhatok több kisebb dologról ami valójában fontos lehet és simán fel is tűnne ha csak a képre kellene koncentrálnom. Meg ha amúgy is annyira oda vagy az eredeti angol szövegért akkor miért feliratosan nézed? Tanulj meg angolul és nézd úgy.

2016. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CukorHero válasza:
Hát ezt eléggé elnézted kettes. Kérlek szépen az 1. évad 2014-ben jött, és szinkront csak 2016-ban kapott. És a magyar szinkron úgy szar ahogy van.
2016. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos nem tudom. De nem értem miért kell leoltani azt aki szereti a magyar szinkront szerintem nagyon jól meg lett oldva és nem kéne egyből negatív kritikát mondani arról aminek köze sincs a kérdéshez...
2016. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!