Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érzek valamit a legjobb...

Érzek valamit a legjobb barátom iránt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy osztályba járunk a legjobb barátommal. Én lány vagyok, ő fiú. Nagyon bírjuk egymást, nagyon sokat beszélünk, mindent tudunk egymásról. Meg szokott ölelni, olyankor mindig nagyon jól érzem magam. Nagyon sokat szoktam vele álmodni olyanokat hogy fogja a kezem meg csókolózunk meg ilyenek... Van egy lány, egyel alattunk jár, Ő szerelmet vallott neki, Őt akkor még nem érdekelte a csaj, de most mondta hogy kezd valamit érezni a lány iránt. Én meg kicsit elszomorodtam.. nemtudom, hogy miért.. pedig örülnöm kéne neki, mert nagyon érdekes szerelmi élete volt eddig, és örülök, hogy most talált valakit.. de engem mindig elfog a szomorúság amikor látom őket... Mit csináljak? Elmondjam neki? Vagy inkább ne? Kérlek segítsetek

2016. okt. 3. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Na ezert nincs fiu lany kozott baratsag! Elobb utobb valaki beleszeret a masikba. Ugy tunik Te is igy jartal... Nem hiszem hogy nagyon tudsz itt barmit csinalni. Ha mas erdekli es te ilyenkor vallanal szerelmet az eleg rossz idozites lenne es lehet tonkremenne az is amit eddig baratsagnak veltel.

Masreszrol ha eddig nem lepett feled, akkor eselyes hogy nem tetszel neki.

2016. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát nincs is fiú/lány barátság. Ezért nincs ma már barátnőm. Mert a fiúk fontosabbak voltak mint a kapcsolat.

Nyomorék nők a nyomorék felfogásukkal, hogy fiú barátok kellenek.

2016. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!