Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee Apollo Lite-tal kapcsol...

Vernee Apollo Lite-tal kapcsolatosan van valakinek tapasztalata, hasznos véleménye? Megéri a 80 ezret? Mennyire megbízható (melegedés, akksi hosszútávon)?

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem megeri az arat nagyon eros mobil. Hat gondolom melegedik mert nagyon eros proci van benne ami azert nagyon felmelegitheti. Az akuval kapcsolatosan nincs tapasztalatom se nem tarthat tul sokaig egy toltessel mert 1. 3000mAh ami azert 5.5"nal kicsinek szamit 2. Az eros proci nagyon eszi az aksit. Ha jatekra kell nagyon jo valasztas viszont ha netezni kell mobil akk ink a redmi note 3prot ajanlom mert sokkal nagyobb az aksija.
2016. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infót.Igazából játékra és netezésre egyaránt kell. Vacilálok pár mobil között, és mindegyinek van erőssége, és gyengéje is kicsit. Jelenleg 4 mobilra szűkítettem a kört: Apollo Lite, Xiaomi Redmi Note 3 és Redmi 3 pro, valamint az Ulefone Power. Az Apollo nekem nagyon tetszik, de nem igazán láttam még sehol, hogy vkinek lenne ilyene és tapasztalata lenne vele.
2016. aug. 5. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok nekem redmi note 3prom van en nagyon szeretem a csaladban van meg egy redmi 3pro ha van penzed a note 3prora akk mindenkeppen azt vedd de ha nincs a redmi 3pro is nagyon jo telefon.
2016. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

+1 redmi note 3 pro

sose láttam még, ilyen jó telefont ennyi pénzért. Nagyon meg vagyok elégedve vele.


Az Apollo lite jó teljesítményben csak én Qualcomm/Exynos SoC-kban jobban bízok, az MTKval csak rossz tapasztalataim vannak szóval számomra emiatt felejtős dolgok volt amikor telefont vettem.

2016. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. megkérdezhetem, hogy a redmi note 3 prot milyen verzióban érdemessebb megvenni? gyári szoftverrel, ami frissíthető, vagy magyar nyelvű menüvel, ami nem frissíthető?
2016. aug. 7. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp gyári frissíthető, global stable rommal.
2016. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azon be tudom állítani a magyar nyelvet később? mert olvasgattam egy ilyen xiaomi-miui-s magyar nyelv beállítást, de konkrétan erre a telefonra vonatkozóan nem találtam meg a választ.
2016. aug. 7. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!