Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában állandóan csalódok...

Mostanában állandóan csalódok a legjobb barátomban, hanyagol engem. Olyan minta már csak nyári barátja lennék meg "msn-es barátja". Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Akit én megszeretek azt nem tudom elfelejteni. Őt pláne nem... mondtam már ezt neki, de ő csak annyit mondd h rosszul látom és nem változott semmi. Mit csináljak, hogy ez változzon? vagy egyáltalán mit kéne tennem? nagyon félek attól, hogy ez idáig tartott. :( nem akarom, csak nem tudom mennyire jó ötlet teljesen eltüntetni a büszkeségem:/
2010. ápr. 24. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne keresd egy ideig, és akkor talán észhez tér. Legyél kicsit büszkébb. Ha nem keres, akkor ennyi volt, de neked nem kell sajnálod, jobb előbb mint később.

De lehet, hogy csak azért van, mert mostanság több magánügye van.

Én a bnőmmel 2 éve nyáron sülve-főve együtt voltam, most meg jó ha 1 hónapban egyszer beszélünk telón. Mondjuk nekem annyira nem fontos ő, mint neked a barátod. 22/L

2010. ápr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ő is azt mondja, hogy a legfontosabb vagyok neki.
2010. ápr. 24. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg adj időt neki. Aztán később úgyis kiderül miért volt ez az elkülönülés. Ne szívd mellre, ha fontosak vagytok egymásnak, a barátságotok nem fog megszakadni.
2010. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 hónapja van. Csak néha jön ki, mert könnyen meggyőz szavakkal, de a tettek nem azt igazolják, amit mond. Amúgy 1 éve ismerjük egymást. Lehet, hogy már nem vagyok izgalmas? Mert sose volt legjobb barátja, csak haverjai inkább, de szeret kipróbálni dolgokat.
2010. ápr. 24. 23:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz izgalmas alatt? Másképp is vonzódsz hozzá, vagy csak mint barát?
2010. ápr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát arra gondoltam, hogy neki sosem volt ilyen barátja és, hogy most is kipróbálta és ennyi.

A néhány napos eltűnés jónak tűnik. De mit csináljak, ha ír egy sms-t? Attól még nem fog jobban figyelni rám.

Csak barát.

2010. ápr. 25. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!