Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a vámpírok létezésében?

Hisztek a vámpírok létezésében?

Figyelt kérdés
Én okkultista vagyok,így sok mindenben hiszek. Láttatok már igazi vámpírt ? Van bizonyíték a létezésükre? Nem vagyok vámpír film fan, de egy pszichològiai könyvet olvastam ezzel kapcsolatban,és nem zárja ki a létezésüket. Nagyon csábít a téma. Kérlek titeket normális válaszokat adjatok.

2016. okt. 6. 09:45
1 2
 11/11 2*Sü ***** válasza:
81%
#10: Van, aki meg azt hiszi, hogy ő Napóleon. Van, aki meg azt hiszi, hogy a Föld lapos. Van, aki meg azt hiszi, hogy gyíkemberek hallgatják le a telefonbeszélgetését. Van, aki szerint soha nem járt ember a Holdon, mert azonnal elpusztulnánk, ahogy elhagynánk a légkört. Van aki meg abban hisz, hogy Hitler a Holdra költözött, és a Hold túlsó oldalán máig van egy náci holdbázis. Hogy ki miben hisz, az egy dolog. Az emberek hisznek egymást kizáró dolgokban is. Hogy mi a valóság az meg egy másik dolog. Abból, hogy valamiben hányan hisznek, az semmiféle összefüggésben nem áll azzal, hogy a dolog igaz-e.
2016. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!