Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki hogy közel 17 évesen a...

Ciki hogy közel 17 évesen a mamámnál alszok?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves (lassan 17) éves lány vagyok. Péntek esze ott alszok a mamámnál mert egyedül lennék otthon,és nincs kedvdm egyedül otthon lenni és ezért a mamámnál fogok aludni, akivel egyébként nagyon jó a kapcsolatom, szinte ő a "barátnőm", nincsenek barátaim úgyhogy nem tudnék hol aludni. Szóval ciki szerintetek?

2016. okt. 6. 16:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat a hibakert, telefonon vagyok. Hibák: esze *este kedvdm *kedvem
2016. okt. 6. 16:53
 2/4 anonim válasza:

Miért lenne ciki? Én is szoktam a mamámnál aludni. Kakaót iszok és nézem vele a Szulejmánt. És legalább nincs egyedül.

16/L

2016. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még 30 évesen sem ciki.
2016. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyáltalán nem ciki, :) én 20 éves vagyok és ha tehetem ott alszok mamáméknál.

Az idős emberek nem cikik vagy gázak és velük mutatkozni sem az! Én tisztelem az olyan embereket akik szeretik a nagyszüleiket, dédszüleiket. Az idős embereket tisztelni kell, nem pedig leszólni!

De ez persze csak az én véleményem.

2016. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!