Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor becsapott ez az ember?

Most akkor becsapott ez az ember?

Figyelt kérdés

Venni akartam valamit, es 30ezerer beszeltuk meg hogy annyier eladja nekem. Es 20ezret boritekban postan elkuldtem neki, mert mashogy nem volt jo... (mert hogy nincsen bankkartyaja.. meg stb.) na es wlkudtem a penzt es ha megjott a csomag elkuldom a maradekot, de kedden kudtem el a penzt es meg mindig semmi azota mar nem is ir vissza gmailon. Ha megvan a neve es a pontos cime visszatudom szerezni valahogy a penzem? Vagy meg varjak hatha elkuldi. Vagy szerintetek becsapott?

A valaszokat es segitsegeteket koszonom elre is.



2016. okt. 6. 18:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Hetfon utaltam at a penzt es ugy volt hogy szerda reggelre itt lesz a csomag. Elirtam
2016. okt. 6. 18:47
 2/10 anonim ***** válasza:
tuti hogy atvert elore nem szabad penzt kuldeni senkinek ezek csalok, egyszer tesom is igy jart elore elutalta a penzt az is egy csalo volt fel is lett jelentve de hiaba tesom a penzt mar nem kapta vissza
2016. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
max odamesz a hazahoz kihivod de a penzt ugyse fogja visszaadni lehet ciganyok es elojon a tobbi is es megvernek
2016. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor tenyleg becsapott? Mert nekem azt mondta hogy mer csapna be ha meg a lakcimet is megadom? Mert mondtam hogy nem adom oda elore a penzt es mondta hogy elfogja kuldeni meg... Es ha igy nem akkor maskepp nem vehetem meg.

Mar valaki iden becsapott, de annak 30ezret utaltam :((

2016. okt. 6. 18:55
 5/10 A kérdező kommentje:
Ajj olyan szerencsetlen vagyok
2016. okt. 6. 18:55
 6/10 anonim ***** válasza:
becsapot ez biztos, lakcimet megadja attol egy ugyse mesz oda ketto ha megis odamesz valszeg verés lesz a vege soha ne utalj elore senkinek
2016. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
meg ha mar iden becsaptak egyszer tanulhatal volna az esetbol
2016. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, csak tenyleg elhittem hogy o nem fog becsapni, mert tenyleg nagyon szerettem volna azt. De mimdegy majd meg gyujtok penzt es meglessz ugyanennyi. Azer koszonom a valaszokat.
2016. okt. 6. 19:03
 9/10 A kérdező kommentje:
Es ha bemegyek a postara, ugy mar nem tudom visszakerni ugye?mert lehet hogy mar ott van mert mondta hogy elsobbsegivel kuldjem.
2016. okt. 6. 19:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajj, nagyon butuska vagy. Inkább a saját érdekedben ne rendelj soha semmit, olyan hiszékeny vagy, mint egy falusi öregnéni. Sok megbízható weblap van, onnan biztonságosabb rendelni.
2016. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!