Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Red Bull és az összes többi...

A Red Bull és az összes többi energiaital között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egyet, gondoltam egyszer rááldozok 540 Ft-ot, megittam, tulajdonképpen teljesen ugyanaz, mint a Bulldozer, XL, Hell, Watt, stb. Még a legsilányabbnak látszó Sparos energiaital is tök ugyanolyan, mint a Red Bull. Mégis mi kerül 6-szor több pénzbe a Red Bullon?

2016. okt. 7. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A márka. Minden sokkal drágább, amihez társul egy bejáratott brand, ebben mi a meglepő?
2016. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jól mondja az első válaszoló a márka, a márkát fizetted meg rajta nem a tartalmát
2016. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Red Bull az energiaitalok iPhone-ja. Egy rakat fos rengeteg pénzért.
2016. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a márka, az hogy mindenhol ott van, minden rendezvényen, sporteseményen, bulin stb. Az iphoneos hasonlat tökéletes rá.


meg mert ők voltak az első energiaital gyártók európában. szóval megtehetik hogy ennyiért adják. van mikor akciós 350 körül, annyiért se kell épelméjű embernek.

2016. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!