Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a különbség egy vegyesgyümö...

Mi a különbség egy vegyesgyümölcs ízű és egy tutti frutti ízű energiaital között?

Figyelt kérdés
Most komolyan, csomó féle energiaitalt megkóstoltam már, de sose sikerült rájönnöm, hogy mi a kettő íz közt a lényegi különbség.:S
2010. aug. 13. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, a vegyesgyümölcs az más szóval tutti frutti. A tutti szó olaszul annyit tesz: minden

A frutti pedig: gyümölcsök

2010. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezek szerint semmi ha te így gondolod

mondjuk én még csak tutti fruttisat ittam de annak is más íze volt attól függően hogy milyen fajta

2010. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, gyártótól függ, hogy melyiknek milyen az íze, ez világos. Igen, én is úgy gondoltam, hogy a tutti frutti=vegyesgyümölcs. Csak azt nem értem, hogy miért nem tudja mind szépen vegyesgyümölcsnek ráírni...:)
2010. aug. 13. 22:02
 4/4 Harrr ***** válasza:
A vegyes gyümölcs több betű, így spórolnak. Komolyan.
2010. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!