Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért kell minded...

Fiúk! Miért kell minded srácnak vékony lány?

Figyelt kérdés
Nem értem miért mindig a vékony lányokat veszik észre a fiúk (az ilyen 165 cms 46\45 kgs lányokra gondolok).

2016. okt. 8. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Kell a ráknak, kettőt tolok rajta és kettétörik.


Melleslge miért kell általánosítani? Ja, hogy te csak a kigyúrt ecsetfejű díszhímecskéket nézegeted? Ja, hát így jártál.

2016. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert szeretünk a csontokkal játszani.
2016. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A vékony lány nem zabálja fel előlem a hűtőmet.
2016. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en siman osszejonnek joltaplalt lanyal ez a 40-45 kg eleg durva, max 80kg- ig siman osszejonnek csajokal annal azert ne legyen tobb kilo
2016. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak külsőt nézünk és azt is leszűkítve, tehát arcot(fejet) nem, akkor eléggé fontos tényező nálam az alak. Valahogy a vékony tetszik, nincs rá különösebb ok, a telt valahogy kicsit sem vonz.

De több olyan ismerősöm van, akinek a telt jön be. Nem hiszem el, hogy ha telt(ebb) vagy akkor az alakod miatt nem találtál párt. Hidd el pedig vannak akiknek tetszik! :)

Tegyél ellene, ha nem tetszik az alakod, vagy legyen egy kis önbizalmad, fogadd el magad és biztos találsz egy számodra megfelelő fiút :)

2016. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, csak felhúzott, hogy a környezetemben mindenkinek a Victoria Secrets modellekhez hasonló lányok jönnek be, és ha ne adj Isten valaki 50 kilónál (én 53 vagyok) több akkor az nem elég jó. De lehet csak a környezetemben levő srácok látják így :D
2016. okt. 10. 16:06
 7/8 kriszyork válasza:
Szerintem a személyiség dominál nem a kilók.
2016. nov. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adom az elsőt, de a személyiség ugyanolyan fontos mint az alak
2018. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!