Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közvélemény kutatást tartok,...

Közvélemény kutatást tartok, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen az, ha egy lány kéri meg a fiú kezét?

Nem történt semmi ilyen, csak már régóta foglalkoztat ez a téma.



2016. okt. 9. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Égő, ha visszautasítás lesz belőle.
2016. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Én egy hagyománykedvelő nő vagyok, határozottan intelek a nemre. A szokásra hagyatkozva mondom ezt. De ha Te így érzed jól magad, akkor tedd. :)
2016. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, én nem tenném ezt, csak az egyik barátnőmmel beszélgettünk erről. :)
2016. okt. 9. 11:39
 4/9 anonim válasza:
Ha elvonatkoztatunk a szokástól meg az erre vonatkozó ideáktól, akkor -azt mondanám-,hogy jelentőségtelen.
2016. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten megkérni a kezét nem tenném, de megkérdezném tőle, mik a távolabbi terveid, mikor szeretnél megnősülni, engem el tudnál-e képzelni feleségnek vagy a gyermekeid anyjának. Ilyeneket lehet kérdezni szerintem, és ez már majdnem olyan, mintha megkérted volna a kezét.
2016. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van, ha a helyzet úgy kívánja meg.


Ha például a férfi alacsonyabb végzettségű, képzettségű, beosztású, társadalmi elismertségű vagy rangú, mint a hölgy, vagy egyéb okok miatt az úrnak kisebbrendűségi problémái vannak (okkal vagy ok nélkül), akkor elengedhetetlen, hogy a hölgy kezdeményezzen a kapcsolat minden fázisában, különben soha sem jutnak egyről a kettőre.

2016. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mindenképpen a fiú kérje meg.Nincs az a férfi aki azért nem kéri meg mert gyáva.(szerintem) Ha nem kéri meg akkor nem akarja,vagy MÉG nem akarja:)
2017. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a középkorban élünk. Nincs különbség a nemek között sem írott sem szokásjogokban.


Bármelyik fél kezdeményezhet, tehet javaslatot bármire.

Az udvarias formában történő elutasítás nem megalázó, nem sértő, csak legfeljebb csalódást jelent.

2017. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Miért ne? Ha már olyan közel állnak egymáshoz, hogy ez szóba kerülhet. Miért kellene a lánynak várni. Persze el kell tudni viselni, h esetleg kitérő vagy nemleges választ kap. De akkor legalább nem áltatja magát tovább.
2018. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!