Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk! Egy kis közvélemény-kuta...

Fiúk! Egy kis közvélemény-kutatás. Tetszenek nektek az ehhez hasonló lányok?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm (női) van (velem együtt), akiket érdekel a testépítés. Egyáltalán nem mondanám magunkat férfiasnak, csak mert izmosabbak vagyunk az átlagnál.


Mégis amikor más emberekkel találkozom, porig aláznak.

Kritizálnak és kiröhögnek.

Tényleg rossz az, ha egy lány sportosabb?

Mutatom is a képeket, hogy mire gondolok:


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. jan. 28. 08:47
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

Természetesen nem vagyunk extrán kigyúrtak és szó sincs arról, hogy ne ennénk meg vkivel egy fagyit, csak mert diétázunk...


Én személy szerint mértékkel eszem (mindenből). Semmit sem szedek, edzés után szoktam inni fehérjeturmixot.

2012. jan. 28. 08:49
 2/45 anonim ***** válasza:

mindenkinek más az igénye:D

nekem állatira:P

2012. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
nem rossz szép
2012. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Zuz. a kedvencem, de mondjuk a melle miatt..


manapság tudod, a férfiak emós kiskölökként kezdték (persze nem mind, ezek legyenek inkább "férfiak") és nem nagyon sikerül felnőniük.

na most, akinek az egóját ba.ssza, hogy egy nő keményebben edz mint ő, az egy olyan IQ szintet feltételez nálam, amit így 135 környékén nem nagyon tudok felmérni, de arról meg vagyok győződve, hogy az ilyenek idővel éhen halnak mert elfelejtenek majd enni ivászat mellett vagy ilyesmi.. mert érettebb korosztályban aránylag kevesebb ilyen hülye van, tehát valahol kihalnak. aztán lehet hogy egy agresszívabb nő késére futnak, nekem tök mindegy, te meg ne az idiótákra építs.

2012. jan. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
rendben, csak tudod eléggé érzékeny vagyok, és sokszor nagyon tud fájni egy-egy beszólás
2012. jan. 28. 09:12
 6/45 anonim ***** válasza:

> Tetszenek nektek az ehhez hasonló lányok?

Nekem nem.

2012. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Az első ritka hülyén néz ki, simán anorex...
2012. jan. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eléggé határeset, de nem azért, mert bántja a hiúságom, hogy egy hölgy többet edz, mint én.
2012. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

az 1. linkre az mondja hogy anorexiás, aki elég szórakozott hozzá hogy egy SZÁLKÁS és egy igencsak átlagon felüli izomtömeggel rendelkező nőre képes rámondani hogy 'étvágytalan'.

persze a baromságot nem kell leírni minden kérdéshez, mert ezzel még a Kérdező sem kerül előrébb. meg mások sem, mert nem is volt vicces.

2012. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem.
2012. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!