Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyukám...

Mit csináljak ha anyukám orchideájának a virágát véletlen ledaráltam egy Drónnal?

Figyelt kérdés

Bent a napaiban drónoztam valamiért egy kicsit megvadult és szépen leverte a orchideát mindegyik virágát bedarálta így most csak a virágnak a szára van meg...

Most mi az istent csináljak?

12F



#orchidea #virág #propeller #drón #propeller bedarálta a virágot
2016. okt. 9. 11:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Még nem látta mert nincs itthon, de tuti agyfaxt kap ha meglássa.
2016. okt. 9. 11:55
 2/6 anonim válasza:
Azonal pakolni kezdj és fus a világ végére.
2016. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

xDDD

Próbáld meg pillanatragasztóval visszaragasztani őket vagy valami.

2016. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A pillanatragasztot nem ajanlom mert mikor maja kezd szaradni eszreveszi. Semmit sem lehet tenni. Jobb ha elmondod neki. Vagy veszel masikat.
2016. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hazaér, az első legyen, hogy elmondod anyukádnak, mi történt. Ha van zsebpénzed, felajánlod, hogy abból veszel másikat.
2016. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is a pillanatragasztót ajánlom, nem biztos hogy észreveszi, aztán mekkorát röhögtök majd rajta 8 év múlva. AMúgy ne drónozz bent, mert a végén még összetörsz valami értékes(ebb)et.
2016. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!