Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szállnak le rólam! Valaki...

Nem szállnak le rólam! Valaki pls. Mondja el mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van h van 1 roma osztálytársam (lány) ugye ez a lány sokszor bukott szov kb 1,5-2évvel idősebb a többségnél...

Régen jóban voltam vele még nem jött az osztályba egy másik gonoszabb lany es igy oket mindenki utálja de jópofiznak nekik mert félnek tőllük..Sok mindenkivel pofozkodtak.már az osztályból voltaképpen tavaj velem is

ÉS CSAK AZÉRT MERT "HÁTAT FORDÍTOTTAM NEKIK MERT BESZÓLTAK" ez a kis incidens az ellenségeim.

Na az van h ma tesi ugye kéziztünk és gyakorlásnál futottam az ő labdája ráesett a cipőmre és így reflexből lerugtam a lábamról és pont a roma lány fejére csapódott.

Mondtam neki h bocs de lepattant a cipőmről erre csúnyán nézett éd elkezdi "nem pattant le csak játszod az agyad" jaa mintha ő nem azt csinálná az egész életr színjáték..

És ezért a labdás ügyért sznt rámfognak szállni és megint "megakarnak verni" de én már félek tőlük...

Most mit csináljak ha rámszállnak?!?!

De ne ilyen strébernek kébzeljetek el engem de azért nem.isak azok a lányok folyton patériát csinálnak...

És ha megint nekem jönnek leégentek az egész suli elött visszaszonli meg meg már nem.merek mert énis ilyen beszólógatós lány vok de ők...juj hát az nem normis

Mit csináljak h hadhanak békén? Ha.nekem jönnek meg nemüthetek vissza mert a sok 2esem mellé nem hiányzik egy intő...



2016. okt. 10. 22:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Énis lány vagyok
2016. okt. 10. 22:11
 2/2 anonim ***** válasza:
szervezd be egy lány barátod akiről tudod hogy kemény és sulin kívül verjétek szét őket,utánna már nem mernek pofázni
2016. okt. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!