Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 24 éves lány vagyok sulyos...

24 éves lány vagyok sulyos betegsegben szenvedek! és még nem merem el mondani a barátomnak?

Figyelt kérdés

24éves lány, vagyok 2 éve, és 7 hónapja élek párkapcsolatban.

A barátom 28 éves.

Nagyon boldogok vagyunk, ma jegyzet el. De itt van a baj, hogy én nemet mondtam neki.

Mult héten tudtam meg, hogy egy rossz indulatú daganat van a tüdömben nem lehet meg müteni mert túl veszélyes lenne megfogok halni érzem 81kiló voltam és most 54 kiló lettem a hajam is hullik nagyon :(( és még nem tudtam a baratomnak ezt elmondani hogy mi a bajom azt mondtam neki, hogy fogyokuráztam és lefogytam! nem tudom hogy kezdjek hozzá, nem akarom azt hogy szenvedjen miattam, és azért mondtam neki nemet mert tudom hogy nem sokára itt a vég :(( a szüleim tudják mindenki tudja csak ő nem. szerintetek mit tegyek elmondjam neki hogy mia baj velem, és hogy miért mondtam neki nemet?

(amugy most nem vagyunk együtt ma szakitottunk,kétségbe estem nem akarom h sajnáljon senki sem, föleg meg ő!) valaki tudna segiteni?



2016. okt. 11. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Táplálkozzál rendesen, aludj normálisan, sétálj a szabadban és járj sószaunába.

Nem szabadna, hogy rágódj.

Élj úgy, mintha ez lenne az utolsó napod!

Az igazat pedig írd meg a barátodnak, ha nyomaszt.


Tiszta szívből szorítok érted!

2016. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom hogy irtal rendben ra veszem magam es elmondom neki
2016. okt. 11. 19:12
 3/7 anonim válasza:
Jaj Istenkém :( Próbáltál már másorvoshoz is elmenni? Budapesten még műtik talán! (Rokonomnak is műtötték)! Több szakorvost is kérdezz ki szerintem! Én sem mondtam volna meg a páromnak.. De ha elmondod neki, talán neked is jobb lesz és segít a gyógyulásban! Szorítok neked! 24/L
2016. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugye élsz kedves kérdező?

Bár attól tartok már nem nézed ezt a kérdést:(

2016. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na mi lett vele??
2017. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A felhasználó már elhagyta az oldalt :(
2017. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igazad van, nem lehet neki meg uzenetet irni se, de valszeg nem onszantabol ment el hanem kitiltottak, bar ki tudja.
2017. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!