Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani ritka, jól...

Tudnátok mondani ritka, jól csengő angol lányneveket, amiket becézni is lehet?

Figyelt kérdés

Szeretnék írni egy könyvet wattpadon, de egyszerűen nem tudok dönteni. Eddig a Prudence-en (mint Prue) és Primrose-on (mint Prim) gondolkoztam, de nem vagyok bennük biztos.

Ha ez segít, a lány karaktere eléggé elvont. Nem biztos a szemèlyisègében, hiszen egyik nap segíteni szeretne a vilàgon, a masik nap pedig kész mindenkit kiirtani. A làny labilissága azonban nem helyènvaló, ezt pedig később éreztetik is vele.. de ez màr titok :)



2016. aug. 23. 11:26
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a Primrose szép név. Amik nekem eszembe jutottak : Melody, Kelly, Sarah, Penelope, Elise, Annabell. Nem feltétlen becézhetőek, de hirtelen ezek jutottak eszembe. Remélem segített! :)
2016. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Wilma -Wil,

Coralina - Cora, Lina

Elizabeth -Liza, Eli, Beth

Amalia - Lia

Eliza - Liza, Eli

2016. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Cassandra - Cassie

Dorothea - Dory, Dotty, Dora

Euphemia - Effie

Gwendolyn/Gwendoline/Gwendolen - Gwen, Gwenny

Magdalene - Maggie, Lena

Philippa - Pippa, Poppy

Igyekeztem a lány személyiségéhez illő, különlegesebb neveket keresni. Remélem tudtam segíteni. :)

2016. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Patricia /ejtsd Patrisa/ - Trixi, Trix, Pat, Trish
2016. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Charlotte - Lottie
2016. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!