Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Grafikus Designer szeretnék...

Grafikus Designer szeretnék lenni de hogyan lehetek az? Hol kell tanulnom ahoz hogy ez legyek?

Figyelt kérdés
szoval most altalanosba jarok(14eves leszek,lany vagyok) a rajztudasom nem a legjobb de szeretnek megtanulni rajzolni és ez nagyon erdekel csak még nemsokat tudok errol a szakmarol. ez a PRINT DESIGNER • ART DIRECTOR ebbe a grafikus designerbe tartozik? irnatok nekem par dolgot errol? normalis valaszokat elore is koszonom!
2016. okt. 12. 12:24
 1/2 A kérdező kommentje:
[link] valami ilyesmi szeretnek lenni:)
2016. okt. 12. 12:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Na mondjuk erre én is kíváncsi lennék. Én idén fogok érettségizni, közel se kötődik az iskolám a grafikához, mégis elmegyek ebbe az irányba. Én beszéltem már igazi grafikussal, és mondta, hogy ő is ugyan ebbe a szakmába kezdte, mint én. Csak a véletlen folytán jutott a grafikai munkákhoz.


Abba viszont biztos vagyok, hogy ehhez a szakmához nem biztos, hogy a rajztudás az elsődleges. Képzeleted legyen, meg tapasztalatod. Gyakorolj sokat, készíts referenciákat. Jelenleg én is csak ezeket tudom csinálni. Meg interneten keresem az alkalmi munkákat. Sok sikert hozzá!

2016. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!