Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Budapest X....

Mit gondoltok Budapest X. kerületéről, Kőbányáról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
A legjobb környék Budapesten!!! Egyre jobban fejlődik, és már a környezetvédelemre is odafigyelnek! És a közlekedés is jó!
2010. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma ez már a második hasonló kérdés. De leírhatom ide is. A centrum részen élek, Kőrösi Csoma út, Óhegy részen. Sok a cigány, gyakoriak a verekedések, kötözködések, lopások. Csak a héten kétszer rendeztem csoportos utcai verekedést a rektesek. Közel van sok dolog (orvos, iskolák, óvodák, boltok, stb.), jó a közlekedés. Itt van 5 percre busz, villamos, vonat. Hozzátenném még, hogy sok a csöves. Nagyon koszos helye.

Tehát azt gondolom róla, hogy nem a legjobb hely.

2010. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Gettós..
2010. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a többi kerület között igen is jó helyen áll. Először is nagyon gyorsan fejlődik, jó a közlekedés, parkok, egyéb ellátottság. Az átmenő forgalom nagy része a kerület határán van. Lakótelepei élhetők, viszonylag tiszták, és sorra épülnek az új lakóparkok. Szerintem igenis jó hely, szeretek itt élni.

17/f

from Balkán utca

2010. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az utca neve tükrözi a körülményeket is. Laktam arra.
2010. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a X. kerület tele van kátyúkkal. Lassan autót kell cserélnem miattuk. Valószínűleg nem a leggazdagabb kerület, meglehetősen sok a szociálisan rászoruló. Az ott élőknek nyilván jó hely, az átutazók mint én is meg csak felszinesen ismerik, nekik (nekünk) nincs túl jó benyomásunk róla.
2010. máj. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

05.16 22:35-ösnek

Mért tükrözi? Mért lenne itt balkáni állapot?

75 négyzetméteres 4 szobás magasemeleti panellakás, erkéllyel, szemétledobóval, az erkély parkra néz - 2 játszótér, erős építésű panelház alig jönnek át zajok, normális környék az etnikum emberek feljebb laknak a Bihari úton a Mázsa fele.. Kaiser, posta, közért, fagyizó, cukrászda, éjjel-nappal, önki étterem, zöldség-gyümölcs gyalog 8 percen belül; 3-as villamos a háztól 1 percre, 3-as metró 5-6 perc gyalog.. Kell ennél jobb?

Szóval mért olyan balkáni a Balkán utca?

Üdv

2010. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a Gyakorlónál lakunk közvetlen az árkád mellett.Most telepítettek 16 térfigyelőt. Nekem nincs semmi problémám, minden a központban, ráadásul és Zuglói vagyok a fürediről, szóval így minden közel van :)
2011. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!