Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok Ennek az animének a...

ATOMAIZER kérdése:

Tudnátok Ennek az animének a nevét? Kérlek!

Figyelt kérdés
Ez egy yaoi anime. Nem a "durvább" fajta,összesen egy részes, ilyen film szerű kb 30 perces. Van egy fiatal srác akinek elváltak a szülei, ezért a nagybácsijához kerül, de sajnos ő meghal késöbb.A hamuját egy vázaszerűségbe teszik. Ki megy a (viz) partra , sír , és véletlen bele ejti a vázaszerűséget (fogalmazáslvl900) és utána ugrik. De sajnos nem tud úszni ezért majdnem megfullad , de egy sellő csávó megmenti. össze barátkoznak , majd a fiú haza viszi őt. a sellőcsávó egy kis idő mulva megszereti azt a srácot...ez még csak az eleje volt az animének. Ennyit tudtam mondani, amúgy se vagyok jó történet mesélő mint látható :/ bocs, ha felismerted kérlek írd le a nevét, nagyon köszönöm.Mondjuk ennyiből nehéz lesz feilsmerni ... Én már elfelejtettem... (tudom tiszta szégyen, de hát ez van)

2016. okt. 12. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Kono Danshi, Ningyo Hiroimashita az anime címe. :)
2016. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2016. okt. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!