Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A haverom mostanában nagyon...

A haverom mostanában nagyon megváltozott, kötekedős, beszól minden haverjának, nem nézi mások érdekeit, csak magával foglalkozik. Szerintetek miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Ugytudom,hogy ha valaki már elég sok "füvet" szív,az is megváltoztatja az embert.Lehet emiatt van?
2010. ápr. 25. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
2lehetőség van:vagy csak simán átfordult ilyen önző,nemtörődő stílusba,vagy történt valami vele ami ezt kiváltotta,vagy ha túl régen szívja az is okozhat változást..Mondjuk olyan csendes őrült típus lesz például,nekem volt ilyen ismerősöm:)
2010. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tök jó spanok voltunk,de elkezdte ő is meg énis ezt a cuccot,de én ha szivtam is akkor hétvégén,hétköznap soha.ő meg igen rá szokott a dologra.főleg akkor pörög ha elszivunk 1-1 cigit,de ha nem akkoris nagyon bolond...
2010. ápr. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!