Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak neten lehet foccimeccsre...

Csak neten lehet foccimeccsre fújós dudát venni? Rendes áruházban nem?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amit szilveszterkor is lehet kapni( nem trombita) amit oldat szoktak fújni és nagyon mély hangja van

2016. okt. 13. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Már találkoztam ezzel a kérdéssel a héten. Nem kaptál rá választ? Akkor ugyanezt írta, csak hajókürttel.

Google nem a barátod? Én meccsre nem járok. Tévén át kétféle kürtöt szoktam látni.


Egyik: [link]


Ilyent hangszerboltban kapsz


Másik a kézi kürt: [link]


Ilyent meg ott, ahol autófelszerelési dolgokat is árusítanak.

2016. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt is en irtam ki de arra sem jott valasz. A baratom lenne, de csak online lehet rendelni, en pedig eloben szeretnem megvenni. Egyebkent koszi hogy betaggelted a hangszert, szerinted hogy nezne ki ha egy meccsen elovennem???? A masik meg, hogy fujosat szeretnek, nem nyomosat.
2016. okt. 13. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg, mit is szeretnél. Sokat segítene, mert én is csak ilyeneket láttam.
2016. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz esetleg: [link]


Budapesten van boltja ennek a cégnek.

2016. okt. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt is kapható


[link]

2016. okt. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!