Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Puskáztam dolgozatnál és...

Puskáztam dolgozatnál és lebuktam, most nagyon bűntudatom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Életemben először puskáztam, egy fogalmat kellett leírni, sok pontért és egy szó nem jutott eszembe, és emiatt elakadtam, ezért ezt megnéztem. Az ofőm jött be helyettesíteni, ő íratta meg a dogát. Az egész osztály puskázott, vki az egész dolgozatban, de mégis csak engem vett észre. Félek h szólni fog a szaktanárnak. Nagyon rosszul érzem magam és bűntudatom van. Pedig tudom, hogy az egész osztály minden dogánál puskázik én meg most az egyszer, de mégis rossz érzés. Mit csináljak?
2016. okt. 13. 17:32
 1/2 anonim válasza:

Ismerős a helyzet! Nekem sem fér bele az értékrendembe a csalás, ezért nem is szoktam (ma mondjuk puskáztam, de azt a tanárt nem is érdekli...) Az egésaz osztály szokott, én em. Tavaly lebuktam egy szigorú tanárnál, akkor megerősödött bennem, hogy helytelen volt, töbé nem fogok, még ha mindenki más is.

Milyen az sztályfőnököd? Nagyon szigorú? Milyen viszonyt ápolsz vele? Jellemző rá az árulkodás?


Az, hogy mit tégy, egyszerű: többé ne tedd. Ha nem is érsz el olyan jó eredményt, mint mások, legalább nem végzel piszkos munkát!

2016. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig jó volt a kapcsolatom vele, de mondta h most nagyon mérges stb., szóval most már nem tudom mit gondoljak...
2016. okt. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!