Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy valaki ellen csináltatok egy csínyt, de miután megcsináltátok bűntudatotok volt, de akkor is megérdemelte?

Figyelt kérdés

Elmondom az enyémet, ha akarjátok.

Mondjatok sokat.


2016. okt. 14. 14:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Senki??
2016. okt. 15. 06:58
 2/6 anonim ***** válasza:
"Csínyt" még gyerekkoromba csináltam egy olyan ember ellen, akit gyűlöltem. Ha szeretnéd akkor leírom neked privátban, mivelhogy büszke nem vagyok rá, hogy csak úgy ideírjam.
2016. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké
2016. okt. 19. 20:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Leirjam az enyémet?
2016. okt. 22. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze. :) Már leírhattad volna.
2016. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van egy barátnőm akinek harmadikban volt egy barátja, de szakitottak. Most összejött velem. Amikor megtudta, akkor folyamatosan bukó volt velem rohadtul. Ezért eldöntöttük, hogy azt mondjuk neki, hogy a fiú szakititt velem, és újra összejönne a barátnőmmel. Szinte röktön beleegyezett.

Amikor elmondtuk neki, hogy csak szivattuk, akkor elkezdett műbőgni és azt mondogatta, hogy nem harakszik, de soha többé nem bízik meg bennem. Aztán beköpött minket egy tanárnak. Képzelhetitek.

Rá egy hétre egyfolytában tapizott, meg a nyajamon lógotz, és mindenkinek mondogatta, hogy mekkora egy bukó vagyok, amiért most az exével járok. Meg mért állt mindenki az én oldalamra, amikor neki volt igaza.



Aztán most meg az van, hogy a barátommal, direkt ölelgetjük egymást elötte.

Eleinte bántott, hogy ezt tettük vele, de rájöttem, hogy nagyon is megérdemelte

2016. okt. 22. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!