Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy pár kérdésem a...

Lenne egy pár kérdésem a tudatos álmodásról. Valaki, aki ért hozzá, válaszolna?

Figyelt kérdés

1.A tudatos álmodásban mennyire lehet befolyásolni az eseményeket?Teljesen szabadon?

2.Mennyire vagy magadnál?Fel tudsz ébredni,ha szeretnél?

3.Káros-e ez az egészségre?Gondolom mentálisan eléggé kifáraszt,na de fizikailag?

4.Hogyan lehet elérni?Mennyi időbe tellik?Olvastam a kéz nézegetős módszert,mennyire válik az be?

5.Tudok kommunikálni más emberekkel tudatos álom során?

6.Ha mondjuk a kezembe képzelem a telefonom,az ott lesz,vagy hogy müködik ez?

7.Voltaképp mi is a tudatos álmodás?Tudományos vagy spirituália dolog?

Előre is köszönöm,ha valaki válaszol.



#álom #tudat #tudatos #álmodás #befolyás #nem értem az egészet
2016. okt. 14. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Attól függ, mennyire vagy tapasztalt. Kezdetben csak kis dolgokat tudsz, mert különben szétesik az álom és felébredsz, később viszont szinte korlátlan lehetőség tárháza nyílik meg előtted(az egyetlen korlát a fantáziád).

2. Igen, fel tudok, ah szeretnék.

3. Fizikálisan nem, viszont valóban fárasztó mentálisan, nem ajánlott minden éjjel tudatosan álmodni, mert a végén mosott szar leszel.

4. Mi az a kéz nézegetős módszer? Én valóságtesztelőssel értem el, ha már elértem, de nem stabil az álmom, akkor szoktam a tenyerem fikszírozni...

5. Nem.

6. Ja, nagyjából.

7. Nem épül rá tudományág, de létező dolog, nem ilyen ezoterikus fa*zság, mint a szellemidézés meg hasonlók. Létező, tanulható dolog, de szerintem azért nem tudományos.

Szívesen!

2016. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#3 Fizikailag annyiban fáraszt ki, hogy amikor én próbáltam (MILD technikával), mindig egy örökkévalóság volt elaludni, szóval alvási ritmust szépen fel tud borítani az ilyesmit. A többiben az első válaszadóval egyezik meg a véleményem. Nekem kb. 2-3 tudatos álmom volt ugyanannyi hónap folyamatos rákészülés után, de az is eléggé gyengécske álom volt, szóval nekem nem érte meg, viszont mások csak úgy áradoznak róla, hogy milyen jól megy nekik. Talán személyiségfüggő is ez a dolog.
2016. okt. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és ezzel mindent tudsz? repülni is meg minden?
2016. okt. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,remélem egyszer sikerül.#3 igen
2016. nov. 7. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!