Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HA szerveződne egy új numizmat...

HA szerveződne egy új numizmatikai társulat csatlakoznátok?

Figyelt kérdés
A meglévő pár mellé, mert szerintem ők kicsit leragadtak, és ahogy nézem a galéria fotókat, átlagéletkor 50+, ami nem baj, de hiányolom a fiatalokat, a tinédzsereket, akik ez által megszerethetik a pénzügyeket ( így bankárok lehetnek) és a történelmet. A fiatal dolgozókat, akik már már 1 jobb darabért hajlandóak áldozni, és a 30as 40 eseket, akik már tudnak komolyabb összegeket ( akér befektetésként) is áldozni erre a szenvedélyre. A társaság, akitív életet élne, fel venné a kapcsolatokat, külföldi társszervezetekkel, külföldi kirándulásokat szerveznénk, aktív interaktív konferenciák, árverések lennének, egy igazi összetartozó közösség, amibe presztizs bekerülni és bent maradni.

2016. okt. 15. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

"ez által megszerethetik a pénzügyeket ( így bankárok lehetnek)"


Innentől vesztette el teljesen a komolyságát a dolog :D

2016. okt. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor még fiatal voltam, a lakhatásért küzdöttem. Aztán a gyerekek iskolakezdése vitte el a dugi pénzemet. Én is közel voltam az ötvenhez, mire az első Szent István 500 ezer forintomat meg tudtam szerezni. Vagy az első Kodály ezer forintosomat. Szóval az, hogy milyen korosztályt látsz a placcon, az nem véletlen...
2016. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Orfeus válasza:

Én benne lennék!


F/23

2016. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!