Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pánik van parázok Éretségit...

Pánik van parázok Éretségit lehet e halasztani? Max egy evrol lenne szo.

Figyelt kérdés
Az van.. Hogy sajnos arra kényszerültünk hogy költöznünk kell a munka és jobb megélhetés miatt.. Gyuláról .. - Győrbe.. 11. Osztaly -ba járok és az éretségi igy nem tudom hogy sikerulne.. Hiszen iskolát váltani nem egyszerű plána éretségi elött.. A halasztás egy nagyon jó megoldás lehet... Hiszen tesiből emeltet szeretnék tenni és nem vagyok felkészülve rá.. Sehogyse.. Lehetséges valahogy a halasztás ??

2016. okt. 15. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de feleskeges.. bevágod a téleteleket azt jóvan
2016. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azz nem lenne gond de hogy vesznek fol masik suliba 11. osztalyoskent.. Hiszen egy ev.. Es nekem sok lenne a valtas mert ez egy eleg gyenge suli.. Erted nem?
2016. okt. 15. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen felesleges emiatt halasztani, az érettséginek és a suliváltásnak semmi köze egymáshoz, ez már nem az első osztály.

Szerintem te csak okot keresel arra, hogy miért halaszd el.

2016. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem adtad le a jelentkezésedet, nincs mit halasztani. Egyszerűen később jelentkezel. De nem tudom, most milyen iskolába jársz, és ott fizetős vagy ingyenes az érettségi. Ha nincs tanulói jogviszonyod, akkor mindenképpen fizetős lesz. Jobban jársz, ha akkor már az egész 12. évre kérsz halasztást, és akkor nem felejtesz el mindent az érettségire.
2016. okt. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves rossz indulatu kommentelo nem okot keresek a halasztasra de felmerulhet hogy rakenyszerulok ha koltozunk akkor nyilvan en is megyek es uj varosba uj iskolat keresni ahova felvesznek nem konnyu!
2016. okt. 29. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!