Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdő videós vagyok, és...

Kezdő videós vagyok, és szeretnék egy kis + megtekintést teremteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
"pixel animációkat" csinálok,a többit megtalálod a csatornámon : https://www.youtube.com/channel/UCmZiyaWPmtnUsnC-smjt5HA

2016. okt. 15. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
én is kezdő videós vagyok,megnéztem a csatornád és igencsak ígéretes,fel iratkoztam,nos túl sok dialógust beszélsz csak te,bekéne szervezned haverokat hogy játszanak el karaktereket,ha van videós haverod akkor kérd meg hogy tüntesse fel a csatornád az övén,de ha akarod akár én is segíthetek pl a hang adásban,vagy ötletekben,csak kérned kell
2016. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvadj bele a közösségi hálóba, minél több helyen vagy jelen, annál nagyobb eséllyel találnak rád. Pixel animáció máris nehet fel deviantArt-ra. Ha azt akarod, hogy a YouTube legyen a fő profilod, akkor csak részleteket ossz meg, és linkkel irányítsd át a teljes videóhoz a YT csatornádon. Deviantart azért is jó, mert csoportokhoz csatlakozhatsz, ami sok emberhez juthat el. Készíts Facebook oldalt a csatornádhoz, Instagram profilt, Twittert, Tumblr oldalt, Newgrounds fiókot, légy ott mindenhol. Facebookon van pár kifejezetten ilyen irányú YouTube-os csoport, ahol hirdetheted magad. Az animációidnál törekedj arra, hogy mindig jogtiszta zenéket és hangokat/hangeffekteket használj, mert így később lehetőséged lesz pénzt keresni velük, ami lehetővé teszi, hogy fejleszd a csatornádat. Pl. jobb hangtechnika, programok, fizetős zenék vásárlása, és persze akkor már a reklámozás, hogy a kérdésednél maradjak.


Az első válaszoló is jókat írt. A kapcsolatok mindig jól jönnek, érdemes megismerkedned a magyar animációs körrel is. Az animáció alapvetően csapatmunka, ki tudja, mikor lesz esetleg szükséged egy támaszra. Akár pl. egy jól időzített reklám rólad, közös projektek, vagy csak egy eszme-csere, ha semmi más komoly.


Egyébként sok sikert, én is animátor (és mellette programozó) kezdemény vagyok (még tanuló :) ), bár én nem pixelben utazam, nem is annyira értek hozzá, te viszont jó úton haladsz.

2016. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2016. okt. 16. 08:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem rosszak a videóid, de szerintem van még hová fejlődnöd. Sok sikert :)
2016. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van piszkos megoldás is pl veszel feliratkozókat. Mindegyik mai nagy csatorna élt ezzel a csalás lehetőséggel és meg is látszott amikor eltűnt tavaly vagy év elején egy csomó feliratkozójuk mert a youtube kiszűrte a kamu feliratkozásokat.

De biztosan vannak új módszerek a kamu feliratkozásokra.

Ha már van kb 1000 feliratkozó akkor az odatévedők hajlamosabbak maguk is feliratkozni ha amúgy nem rossz a csatornád.


Kommentelhetsz rendszeresen dícsérően más nagy csatornák videói alatt. Ha pozitív dicsérő kommenteket írsz másokról akkor azok rajongói téged is alapból megkedvelnek pedig még nem is látták a videóidat - de meg fogják nézni.


Találd ki hogy kik legyenek a célközönség. Mert valakiket mindenképpen meg kell célozni. Hány évesek és milyen típusú emberek emberek legyenek a célközönséged. Humoros legyen vagy komoly stb.

Még nagyon fiatal lehetsz. A csatornád tartalma alapján azt mondanám hogy kb 5-7 éves gyerekek jól szórakoznak rajta. De ha viszel bele egy jó történetet dialógusokkal és mostani divat szerint káromkodsz (de inkább ne add le ennyire a színvonaladat) akkor már a 10-15 évesek is kedvelni fogják. Ha humort viszel bele és jó is a humorod akkor már a felnőttek fogják nagyon kedvelni.


Valamilyen fő profilt fő témakört is találj ki. Pl. a stop-motion lego animáció jó ötlet ahogy mondtam valami jó sztorival és különböző trükkökkel. Nézd meg a legó mozit és azt vedd alapul (bár a lego mozi CGI animációkból állt a stop-motion olcsóbb és még érdekesebb is lehet ha jól csinálod).

2016. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én Igazából ezt az egész kamu feliratkozós dolgot így kihúztam már rég a "hogyan legyen több feliratkozós" listámból,meg attól hogy mondjuk veszek feliratkozókat nem fogják nézni a videóimat. és igazából én ezt így nem igazán tartom igazságosnak :)
2016. okt. 25. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kezdeteknél segít ha már van pár feliratkozó hogy több követő legyen a csordaszellem miatt és esetleg a jutyúb előre soroljon a listán.


De a feliratkozószám nem egyenlő a nézettséggel. Csak a csatornák üzemeltetői bele vannak bjuzulva a feliratkozó számokba.

A feliratkozószámnak a negyede sem nézi meg a videókat (ezek még a top csatornák). Sokszor a feliratkozók tizede 1-1 videó nézettsége a nagyobbaknál. Az átlagnál és a kisebbeknél meg gyakori hogy 100 ezer feliratkozóból pár ezer nézi csak a videókat.

2016. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azóta aztán jó sokra vitted...
2018. nov. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!