Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma nagyon nem szeretnék...

Ma nagyon nem szeretnék iskolába menni,11. -es vagyok, és 10 órám van, és 3 tz lesz. Mit mondhatnék anyámnak?

Figyelt kérdés
Azért írok mert az első órám elmarad

2016. okt. 17. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Lassan felnőtt leszel, de még a dedós 7.-8.-os szinten keresed a kifogásokat hogy miért ne menj iskolába.
2016. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem
2016. okt. 17. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Megértelek mert ma én sem szeretnék diák lenni. Nem elég hogy a tévé ontja magából a sok haszontalan reklámot, az iskola is sok felesleges dolgot tanít, lényegeset meg keveset. Biorobot képzés történik.

Vagy megmondod anyukádnak hogy ma nem akarsz menni, vagy kitalálsz valamit, például fáj a fejed vagy hasonló.

2016. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kitalálok valamit, nem azért nem megyek mert nem tanultam hanem mert eléggé fáradt vagyok, és nincs kedvem 3 tz után még 6-ra hazaérni és tanulni holnapra.
2016. okt. 17. 08:48
 5/8 anonim válasza:
7%
Jaj te szegény! Mi lesz veled ha 8 óra fizikai munkát kell majd végezned? Anyucinak szólsz akkor is?
2016. okt. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Direkt azért vagyok jó tanuló hogy ne fizikai munkát kelljen végeznem, programozónak tanulok, csak kicsit fáradt vagyok már a heti 44 órától :)
2016. okt. 17. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A munkaidő is heti 40 óra, és ott nincs 15 perc szünet 45 percenként, és nem csak ülsz és nézel ki a fejedből egész nap. Azzal, hogy eltolod a dolgozat írását még nem úszod meg. Sőt az rosszabbul jár aki egyedül, külön írja meg, mert kisebb az esélye hogy segítséget kaphat másoktól. E mellett a többi óra anyagáról lemarad így azokkal is csúszik. Ráadásul egy van csak őszi szünetig, és ahelyett hogy túl lennél mindenen a szünet előttig vagy utána tolod az egészet.
2016. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jobban járnál az életben, ha azt tanulnád meg, hogyan birkózz meg a feladatokkal, mint ha azt, hogy bújj ki alóla.

Ráadásul, ha TÉNYLEG programozó szeretnél lenni, akkor csak szólok: ott nagyon sokszor van hirtelen erős túlterhelés. Például munkanap után egyszer csak végig kell dolgozni az éjszakát, aztán másnap reggel folytatni, alvás nélkül. Ezt esetleg ismételve még néhányszor a héten.

Tudod, a határidők.

Ott nem lehet kibújni semmiféle indokkal. Ha tényleg beteg vagy, még akkor is 100%-on kell dolgoznod, különben kirúgnak.

2016. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!