Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a videózást?...

Hogyan kezdjem el a videózást? "youtuber"

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van egy téma ami téged érdekel, annak bemutatását meg tudod valósítani megfelelő eszközökkel és minőségben, egyedi módon, megfelelő mennyiségű szabad idővel és pénzzel a fejlesztésre és fenntartásra, akkor ezzel el tudod kezdeni a dolgot. Ezek az alapok.


Ha nem tudod miről szóljon, vagy csak másokat akarsz utánozni, ha csak azért csinálod hogy népszerű legyél vagy azt gondolod hogy ezzel fogsz majd pénzt keresni és megélni belőle, ne csináld. Az alapok nélkül nem fog menni, az alapokkal is hosszú hónapok és évek munkája míg egy csatorna befut.

2016. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De tudom gameplay
2016. okt. 17. 11:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak hobbi
2016. okt. 17. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is szerintem egy bemutatkozó videó sosem árt, nem fontos, hogy az arcodat vedd tehát nem kell "vlog", csak mutasd be, miről fog szólni az egész.

Csinálj videót mikor szeretnél, és arról, amiről szeretnél. De nem utánozz senkit. Neked is megvan a stílusod, ahogy mindenki másnak. És a lopott stílus senkinek nem áll jól.

Ja és ne várj azonnali sikert. Mert elég ritka, hogy valaki nagyon gyorsan sikeres lesz. Előbb-utóbb úgyis meg fog találni a saját közönséged.

És ha már megtalált, akkor próbálj egyre jobb lenni, fejleszteni, minőségben (jobban megtanulsz vágni, jobb kamera stb), meg persze törekedj a változatosságra.


Most teljes mértékben abból indultam ki, hogy én kiket nézek: Aki egyedi, jó tartalmat gyárt, és nem pedig a többi után megy, és persze az is fontos, hogy a minőség fejlődjön. Pl volt olyan (nem mondok nevet) akinek a nézését azért (is) hagytam abba, mert 3 év alatt nem volt képes beruházni egy kamerára, mindent goproval vesz, ami tök jó, akkor ha olyat kell felvenni, amire alkalmas, de ugye a fix fókusz sok dologra alkalmatlan... De ő még mindig azt hiszi, hogy amit ő csinál, az tökéletes. És eléggé meg is állt a csatorna a fejlődésben. Na ebbe a hibába nem szabad beleesni..

Meg persze legyen rá időd. Ha fél évente egy videót tölt fel valaki, az sosem lesz sikeres. Rá kell szánni az időt, és mindent normálisan megcsinálni.

Simán lehetsz sikeres, mivel igény van rá. Aki egyedi, jó videókat csinál (gameplay is lehet egyedi, már pusztán a stílusodtól is) azt előbb-utóbb felkapják.

2016. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Elkezdted végül?

Most indult egy "pályázat" is!

[link]

2018. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!