Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az igazi fegyverekre van írva...

Az igazi fegyverekre van írva valami?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki a napokban hozott egy pisztolynak látszó tárgyat és azzal hadonászott, hogy ha kell akárkit megöl vele, azonban volt valami írva rá. Mivel folyamatosan hadonászott vele, mintha valami kard lenne így nem tudtam elolvasni mi van ráírva. Az igazi fegyverekre van valami írva, vagy ez valami szar hamisítvány volt és amit nem tudtam elolvasni az a származási hely volt rajta?

2016. okt. 17. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Az igazi fegyvereken rajta van a gyártó neve, a fegyver típusszáma, és a fegyver azonosítási száma. Gépkarabélyokon pl. GJ 48-25
2016. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) A google-ben kerestem képeket, de ott az igazi fegyverekre nem volt ráírva semmi így igazából egyből arra gondoltam, hogy valószínűleg egy airsoft-ról lehet szó vagy csak egy dísztárgyról.
2016. okt. 17. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:

A piacon kaphato airsoft es gazfegyverek a megszolalasig hasonlitanak az igazira. Csak kozelrol lehet megallapitani, hogy most valojaban melyik.

Akar igazi is lehet, de ennek a legkisebb a valoszinusege.

2016. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért láttam én már olyan airsoft-ot amin gyárilag minden féle extra felirat van :D Például: [link]


Mellesleg nem láttam még olyan igazi fegyvert, amibe azt vésték volna, hogy Made in China :'D Airsoft közül nem 1 ilyet láttam.

2016. okt. 17. 19:33
 5/9 A kérdező kommentje:
De itt egy browning pisztoly, ami mondjuk a valóságban nem csíkos. :) Legalább is nem abba az irányba, mint itt.
2016. okt. 17. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Azert irtam, hogy kozelrol lehet megallapitani, ha mar el tudod olvasni mi van rairva, az mar szamomra kozel. Egyebkent abbol is ki lehet indulni, hogy ha igazi, akkor az feltetelezem illegalis (hacsak nem kapott engedelyt, de ez szinte kizart vagy nem jar loveszklubba es versenyez). Ha illegalis, akkor a feketepiacon vette, ott pedig altalaban nem a legujabb tipusokat szoktak arulni, hanem valami meg mukod vagy atalakitott, esetleg a fegyveres testulettol lopott FEG pisztolyokat (bar mar hasznalnak modernebbet is). Tehat ha tul dizajnos volt ahhoz, hogy igazi legyen, akkor az nem igazi.
2016. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg csak annyit, hogy megneztem a linket, ilyen feliratok siman vannak az igaziakon is, persze nem ezzel a szoveggel, keresnek is szivesen peldat, ha nem mobilrol irnek.
2016. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2016. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Majd megpróbálom megnézni mi volt ráírva, mert annyi biztos, hogy fémből volt. :)Csak nehezen hiszem, hogy igazi lett volna, mert szeret nagyzolni és tudtommal van fémből is airsoft.
2016. okt. 18. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!