Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S. Messenger csoportot,...

S. O. S. Messenger csoportot, amiből mindenki kilépett (most, nem rég, ha ez számít) hogyan lehet, , visszahozni", visszaállítani?

Figyelt kérdés
Hárman voltunk a csoportban..Nagyon, nagyon fontos lenne visszahozni, rengeteeeg kép, videó volt oda küldve..Összevesztem az egyik barátnőmmel, erre én kiléptem, úgy voltam vele, hogy úgy is visszavesznek és okés lesz minden. Ez meg is volt, aztán egyből kiléltem megint, erre kilépett a másik barátnőm is, utána meg az utolsó tag is. (Bonyolult, hogy mi volt, egyszerűen megharagudtam az egyikükre.:D) Kérlek, segítsetek!! :( Az is jó, ha valahogy a képeket, a csoport adatait megtalálnám.

2016. okt. 18. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez már bukta.
2016. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem aaaz! :D Ahol az emberekre meg a csoportokra lehet rákeresni, oda beírtam a csoport nevét. És bár írni nem tudok bele, se semmit, deee a lényeg megvan, megtudom nézni ugyan úgy a képeket és a videókat.:D
2016. nov. 7. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!