Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az olyan lányokról akik mindig elvárják hogy a párjuk fizessen bármilyen közös eseményen, étteremnél, közös programoknál stb... Ő úgy gondolja hogy ez neki jár, a férfinak meg az a dolga, és eszében sincs belefizetni, de amellett minden szir-szarra költi a pénzét aminek nincs értelme. Nekem volt egy 10 hónapos kapcsolatom ahol 1 millió forintom ment rá, és igen tudom hogy én adtam a pénzt de akkor szerelmes voltam, és az ilyet hogyan lehet elkerülni? Tehát mit mondjak a következő lánynak aki így viselkedik? mert anyagiakról nem illik beszélni legalábbis ezt szokták mondani, pedig fontos.

2016. okt. 20. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
10 honap alatt egymilla? Tudsz elni, jogyerek. Az ilyen lanyokrol is megvan a velemenyem, de legfokepp az ilyen balekokrol, mint te...
2016. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmi.

Mindenki úgy hagyja magát megfejni, ahogy akarja.

Az ilyen meg addig talál magának balekot, amíg fiatal és hamvas. Utána vagy lejjebb viszi az igényeit, vagy pedig nem lesz senkije.

2016. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utólag rájöttem hogy balek voltam, de nem ez a lényeg, hanem hogy a jövőben a hasonló eseteket hogyan lehet kezelni?
2016. okt. 20. 14:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet elérni azt hogy a lány is belefizessen a közös dolgokba legalább 70-30% arányban?
2016. okt. 20. 14:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a második alkalommal nem említi meg, akkor a harmadik alkalom tervezésénél már szólhatsz neki. 50% amúgy, mert ugye egyenjogúság van.

Ha nem akarja, esetleg még meg is sértődik, akkor egyértelmű a helyzet. Akkor ő egy szolgáltatást nyújt neked, ami pénzbe kerül.

2016. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Girgoy ***** válasza:

Azért vannak átmenetek aközött, hogy 1 milla/10 hó meg, hogy a lány fizessen bele a dolgokba...


Nem tudom, amúgy együtt laktatok-e. Mert ha nem laktatok együtt, akkor jóval szerényebb költségvetésből is lehet udvarolni, finanszírozni vacsorákat, mozijegyet, ilyesmiket, szerintem ebben nem gond, ha a férfi fizet, mert az az udvarias. Ha viszont együtt laktok, akkor meg az a normális, hogy az ott lakó keresőképes személyek nemtől függetlenül KÖZÖSEN dobják össze a rezsit, lakásköltségeket. Ez nem bunkóság, hanem azelőtt kell ezt tisztázni, mielőtt odaköltözik, hogy parazitaként gondolta-e az ott tartózkodást vagy normális keretek között. Ha félsz ezt megkérdezni, hát költözz Te a lányhoz és kérdezd meg, mennyi a rezsi, mert természetesen akkor állod a felét.


De röviden az alapszabály: vagy olyan közös programot szervezz, amit megbánás nélkül tudsz állni vagy olyat, aminél tisztázzátok, hogy közösen dobjátok össze. Amelyik nő ebbe nem megy bele, annak csak a kitartottad akar lenni.

2016. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Girgoy ***** válasza:
*annak=az
2016. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Girgoy ***** válasza:

+még egy dolog: Ha a nő költi szirszarra a pnzét, azt ő költse el, nem kell neki megvenni. Ha ajándékot veszelé neki, az legyen ajándék, nem kikényszerített, hanem meglepetés, és olyan értékű, amit vállalni tudsz (nem az ár a lényeg, hanem az, hogy örüljön). Abba nyilván nem is száll bele. Ha sportot űz abból, hogy elvárja, hogy ezt meg azt vedd meg neki, akkor közöld, hogy nem azért nem veszed meg neki, mert nem tudod megvenni, hanem azért, mert a korábbi barátnőd is úgy viselkedett, mint egy kislány, aki folyton nyávogott az apjának, hoyg ezt meg azt vedd meg, neked viszont elveid vannak és nem az apja akarsz lenni (de mondjuk egy apa se vesz meg mindent), hanem a szerelme, aki szereti őt önkéntesen megajándékozni. Ő is jobban fog örülni, ha szabad elhatározásból veszel neki meglepetést, mintha állandóan csak kiköveteli (akár csupán a nézésével).


Egy kölcsönös kapcsolat mindig sokkal jobb, mint egy egyoldalú. Ha érzed, hogy hajlamos vagy ebben a kérdésben egyoldalú, alárendeltebb irányba elvinni a kapcsolatot, akkor dolgozz magadon és dolgozz ki egy "ajándékozási stratégiát", ami működőképesebb és találj egy olyan nőt, akivel működik is.

2016. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. okt. 20. 15:36
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ha talalsz egy olyan lanyt aki nem a penzedre fog hajtani annak nem is kell majd megemlitsd, mert lesz benne annyi, hogy felajanlja magatol. Amig nem talalsz ilyen csajt szerintem meg se allj :) L/22
2016. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!