Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről szól Leiner Laura...

Miről szól Leiner Laura Valahol című könyve?

Figyelt kérdés
Egy ideig sajnos nem szerzhetem meg, de tudom hogy már kapható.Valaki kèrlek leírná?(lehet spoiler is,sőt legyen az)Lehetőleg ne a könyv hátuljáról másoljátok csak nagyjából mondjátok el a saját szavaitokkal.Nem kérke olyan választ,mint pl.: a spoiler rossz, akkor már semmi értelme ahhoz,hogy egyáltalán elolvasd....Én szoktam spoilereket olvasni és nem zavar. Előre is köszönöm annak aki veszi a fáradságot és leírja.10/L

2016. okt. 20. 15:58
 1/7 anonim válasza:
46%
Rebekát elrabolják és senki sem tudja, hogy hol van. Ezért is lett a címe az, hogy Valahol. Valahol csak megvan.
2016. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz. Most okosabb lettem. Lécives ha vetted a fárdaságot és ezt le írtad akkor írd le az értelmes részét is. Köszönöm
2016. okt. 20. 18:02
 3/7 kocka8 válasza:

Én csütörtökön olvastam ki.Nekem nagyon tetszett (mint az osszes tobbi) Ugye az a kerdes h Tomit vagy Markot valasztja .Markot valasztja .A tortenet mar a legelejen elarulja es innen varjalodik tovabb a tortenet.Aszadekkal tart a turnekon es titkos viszonyba kell lenniuk Balogh utasitasara mert Mark szempontjabol ez igy jobb .(ket dala ami inkabb arrol szol hogy milyen Beka nelkul...szoval amikor nincsnek egyutt.Aztan errol a viszonyrol az elejen senki nem tud .A tortenet inkabb Balatonon jatszodik, es aztan a szinpad mogott Geri meglatja Markot es Bakat csokolozni es levideozza oket-> megzsarolja hogy vagy ir neki egy dalt vagy tonkreteszi Markot

Bekat kozben behivjak a zenei suliba egy meghallgatasra .De az nem derul ki meg hogy ki tortent ott.

Ugye megzsarolja Geri marxi-ekat.Erre Beka felrakja a valaholt.Es oriasi botrany lesz belole

2016. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. okt. 21. 07:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg bele szeretnél olvasni akkor írj priviben mert megvan ebookban és át tudom küldeni a linket
2016. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még csak most olvastam ki és nem tudom, hogy v.-ki látja e még, de nem tudjátok mikor jelenik meg a befejező része? Úgy olvastam 6 részes lesz.
2016. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Félévente jelennek meg a könyv rédszei ezért valamikor tavasszal jelenik majd meg.
2016. okt. 26. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!