Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen pasik...

Lányok nektek milyen pasik jönnek be? 16-17

Figyelt kérdés
Sziasztok csajok vannak ezek a 40 kilós fb "celebek" kajak mindenki ilyenekre csorgatja a nyálát ? :D Nem azért mondom én is vékony vagyok de azért érdekelne mit esztek annyira ezeken :D meg a 30 centtis hajú swag gyerekek értem én hogy így still ugy still de hát ebbe mi a stílus hogy fullba ugyan úgy néz ki mind ? :D

2016. okt. 20. 22:26
 1/4 anonim válasza:

40 kg-nál általában több, 50-60 között mozognak egyébként, akikre Te gondolsz, legalábbis szerintem. Vannak kivételek, kinek mi tetszik, akinek a mai divat tetszik, az nyilván a "nyálát arra csorgatja"... Egyébként ennek a kérdésnek semmi értelme nincs, és van rengeteg belőle...

Tudod Te mennyi a 30 centi? Ha valakinek az a haj tetszik, akkor ez van. A köreiben lévő lányoknak ez tetszik, nyilván akkor ilyen lesz neki.

Többféle stilus létezik, lehet az összes egy stilus. értsd: "emo stilus, páwa stilus". Vannak egyéni stilusok is, a stilus nem csak az, amit egy ember képvisel, sőt.. Többségében nem. Gondolj például a művészeti, épitészeti stilusokra ott se egy ember követi azokat a stilusokat.

2016. okt. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TXCowboy válasza:
40 kg az még nőben is beteges. Én a 120-as kondis testemmel letarolom mindet. :D
2016. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En nem tudom mit szeretnek rajtuk. A hajukat mar a sepruk megirigyelik. Es őket nevezik "ferfiaknak" ... Nem csoda hogy sok csajnak az idosebb pasik jonnek be, ezek a tizenevesek, meg 20 ev alattiak nagyon gazok. De amugy annyira elhiszik, hogy menok... :DDD Mar csak rohogni tudok...:D
2016. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elhányom magam ezektől... Nem értem egyszerűen miért miért miért hiszik magukat menőnek? Én jobban szeretem az egyedi, kicsit visszafogottabb stílusú fiúkat, akik nem nagyképűek, de lehet ezért vagyok szingli :P Meg azért is mert én sem olyan lány vagyok mint a többi tinip*csa, így hát én már senkinek sem kellek. Igazából nekem tök mindegy milyen a pasi, csak ne ez a ,húdemenő' páwagyerek, mert azokra allergiás vagyok, és a belső tulajdonságai legyenek jók.
2017. jan. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!