Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek volt már ilyen?...

Veletek volt már ilyen? (álommal kapcsolatos) Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Velem többször volt olyan hogy álmodok valamit, de nem emlékszek rá mikor felébredek, de utána beteljesül és akkor esik le hogy hoppá én ezt már megálmodtam .. itt egy példa: Voltam egy buliba és ültünk egy biliárd asztalon és azt rugdostuk a zene ütemére mikor az egyik haveromra szólt a köztünk ülő csaj hogy ne rugdossa mert nem hallja a zenét.. és ezt megálmodtam és mikor ezt álmodtam tisztán emlékszek hogy 4-5 percig emlékeztem rá utána semmi.. veletek volt már ilyen ? (-:
2010. ápr. 26. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
a-a, ilyen csak a médiumoknál van. *.*
2010. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

volt már, nem is egyszer.

meg olyan is hogy például teszt válaszokat álmodtam meg.

szval nem annyira fura...legalább is nekem nem

de rám sokan mondják, hogy csodabogár vagyok :)

2010. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez érdekes.. nem nagyon hiszek az ilyenekben szóval nem értem akkor de az a legfurább hogy megálmodom hogy tegyük fel elüt a kocsi.. de nem tudok mit tenni ellene mert csak akk jut eszembe hogy megálmodtam ha megtörténik..:S
2010. ápr. 27. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!