Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában el kezdtem érdeklőd...

Krisztián1958 kérdése:

Mostanában el kezdtem érdeklődni az indiánok iránt, és ki szeretném deríteni valahogyan, hogy mi lenne a nevem vagy milyen név illene hozzám! Ezt hol tudom kivitelezni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Például a Farkasokkal táncoló című filmben az indiánok azért ezt a nevet adták a főhős fehér embernek mert hozzászegődött egy farkas, etette és viszonylag szelíd lett. Majd amikor útra kelt, el akarta zavarni hogy ne kövesse, ezért úgy tűnt mint ha táncolna vele. Ezt meglátták az indiánok és a Farkasokkal táncoló nevet adták neki.

Rád is, ahogy mindenkire jellemző lehet valami különleges, ami alapján nevet lehetne adni. Vagyis egyszerűen indián módjára kell gondolkodni a név kitalálásakor. Az ismerőseid is segíthetnek kitalálni egy nevet.

2016. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
72%
A te indián neved fiam: Lyukas Gumi
2016. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!