Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelenthet ez valamit?

Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki az évfolyamtársam. Most mindketten 10.esek vagyunk. Nekem 9. év eleje óta tetszik. Bejelöltem facebookon de nem jelölt vissza. Aztán újra és újra bejelöltem míg vissza nem jelölt. Aztán bekövettem instán de ott már nem zaklattam...mindennap láttam a folyosón egyre jobban megtetszett. Eltelt egy év. Elmentem egy kosármeccsére ahol ő játszott.Láttam,hogy meglepődött,hogy ott voltam. Néztük egymást. Amikor haza értem rájöttem,hogy visszakövetett instán. Belikeolta pát képem ő is az enyémet. A kövi héten suliban nem történt semmi. Aztán megint meccsre mentem.Miután vége lett kint ültünk a folyosón s vártunk a buszra bent a melegben. Eljött előttünk és köszönt.Most először...aztán hétfőn is köszönt de halkan és meglepődtem és nem köszöntem vissza. Aztán a héten már nem köszönt. Elmentem megit a meccsére(mivel mindenhéten van) a végén megint a folyosón voltunk és megint köszönt. Azóta(másfél hete) egyfolytában mindennap köszön meg mosolygunk egymásra.Ez min szép és jó de azóta raktam ki pl képet facebookra de azt nem likeolta meg instán se.De szünetben nézzük egymást ha egy tanárral beszélek a közelében látom,hogy nagyon figyel. Ha a folyosón állok deők már bementek a terembe többször is kibe járkál és én is ugyanezt csinálom. Ez azt jelentheti,hogy csak barátkozni akart vagy többet is? Szerintetek?

2016. okt. 23. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Basszus, ez a lájkolós-fércbúkos-instás horrordráma tiszta társadalomkritika. Folyton egymással szemeznek, de a srác nem lájkolja a csaj minden képét, ó borzalom!
2016. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
21.század...
2016. okt. 23. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lájkolta az új képeidet, akkor nem érdekled. Ez teljesen egyértelmű. Az, hogy rád néz és köszön néha, SEMMIT nem jelent, ha mellette nem lájkol. Ha esetleg valamikor odamegy hozzád, és elkezd veled beszélgetni, sőt talán el is hív valahova, még az sem garantálja, hogy komolyan akar tőled valamit, ha facebookon nem figyel oda rád. Más lányokat tuti belájkolt már azóta...
2016. okt. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ez kerlek szepen azt jelenti hogy internetfuggo eletkeptelen fiatalok vagytok
2016. okt. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kedves harmadik, remelem hogy ironikusan viccelsz!!!!! Ha ez szerinted realis, akkor nagyon gaz vagy!!
2016. okt. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Az isten szerelmére! Keverj le neki egy pofont.

- Te disznyó-kutya! Nem tetszenek a félsz-búkta feltett képeim?!


Ezzel feloldod a fiút, a pofon kiemeli a komfortos zónájából. Ennél mélyebbre nem süllyedhet, és megered a nyelve.


Vagy direkt Menj bele vállal... a lényeg, hogy valami váratlant incidens legyen, kiszámíthatatlan. Csak úgy nem fog lépni feléd.

2016. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kérlek...nézzétek el ezt a likeolós dolgot...most nem az a lényeg. Egyébként ha éreztetek már ilyet (ezt a bizonytalanságot) akkor igenis számít egy like...
2016. okt. 24. 20:21
 8/9 anonim válasza:
Írj rám,komolyan Megbeszéljük.
2016. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia a fiú vagyok a suliból, nem tetszel csak nyomogatom mindenkire a lájkot, hátha visszakapom én is a lájkcsit
2016. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!