Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én nagyon szeretem az animéket...

Saveka kérdése:

Én nagyon szeretem az animéket sokat láttam már de a kérdésem az az hogy: Az emberek miért szeretik annyira az animéket? én imádom őket! :3

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert egy olyan célcsoport igényeit szolgálják ki, ami itt Nyugaton nincs megtéve. Vannak gyerekmesék és van felnőtt szórakoztatás, de a tizenéveseknek nincs semmi.
2016. okt. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért szeretik annyira az animéket az emberek, mert az animék ezeknek az emberek igényeit (és a saját igényeimet) jól, megfelelően kiszolgálja.

Igaz, ha 'anime' helyett 'zene' szó lenne a kérdésben, akkor is ugyanez lenne a válaszom.

2016. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de ha akartok még írhattok! :3
2016. okt. 24. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyes, nem csak a tizenéves korosztálynak szóló animék vannak ám.
2016. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A többi korosztály viszont jellemzően nem is rajong értük, hiszen nekik van alternatívájuk.
2016. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meglepődnél, ha tudnád mennyi 20 év fölötti is néz animéket. Amúgy a fiatalabbaknak szóló animékre is van alternatíva pl szuperhős filmek, éhezők viadala stb. Le tudják a tinédzserek kötni magukat egy csomó minden mással.
2016. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat még mindig írhattok ha akartok mer jók, de am nyugi tini vagyok de nézek még mást is nem csak animéket (Pl: Deadpool, Sok film, Időnként horrorok, cartoon netwoorkot, meg ilyeneket)
2016. nov. 27. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!