Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért válaszolnak egyesek...

Miért válaszolnak egyesek privátban a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer fordult elő, hogy kiírtam egy kérdést, 0 választ kaptam rá, de hárman is válaszoltak privátban. Kiváncsi lennék ennek mi az oka. Teljesen normális kérdések voltak, mint mondjuk szuvenír vásárlás külföldön, szóval még csak nem is zavaró vagy intim téma.
2016. okt. 24. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
azert mert igy senki nem tudja ok nelkul lepontozni a valaszaikat
2016. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Sokan ha fontosnak tartják a választ, akkor inkabb direkt neked írnak, mert a válaszok közt sokszor eltünnek az értelmesek, másodszor meg rövidesen megjelennek a veszekedösök, akik szétoffolják a kérdést.
2016. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát van benne valami amit mondtok. Bárcsak a kérdező tudná moderálni a saját kérdésénél a válaszokat... vagy egyenesen csak szüntessék akkor meg a pontozósdit, amúgy sincs sok értelme.

Köszönöm a válaszokat.

2016. okt. 24. 12:16
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam lesznek olyanok akik erre is privátban válaszolnak :D nem is tudom mit vártam. Köszönöm :)

További szép napot mindenkinek.

2016. okt. 24. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Írtam privátban :)
2016. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
én is azt akartam jelezni, hogy vigyázni kell a neten, mert ha pld kéred hogy ne úgy írjanak, vagy pld hogy ne nézzék meg a videót, stb , akkor pont ellenkező hatást érsz el :)
2016. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!