Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak a...

Miért nem válaszolnak a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
Normális kérdéseket teszek fel és nem válaszolnak rá semmit, vagy aki válaszol az is valami hülyeséget ír aminek se füle se farka, döntsem el hogy jó e vagy nem, meg se indokolja.

2012. máj. 21. 13:43
1 2
 1/20 anonim válasza:
mi a kérdésed?
2012. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nyílvánvalóan mert senki nem tud semmit, akkor nem írhatnak semmit. Szerintem egy igazi emberrel kellene beszélned aki benne van a témában, vagy csak használd az internetet mert sok mindenre jó az ;)
2012. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálok valamit, köszi:) Csak sajnos annyi bunkó ember van itt, akármilyen kérdést teszek fel vagy rá se bagóznak, vagy marhaságokat írnak.
2012. máj. 21. 14:45
 5/20 A kérdező kommentje:
Ennek az oldalnak hamarosan vége lesz, régebben jobban meg tudták válaszolni a dolgokat, mára meg teljesen lezüllött.
2012. máj. 21. 14:46
 6/20 anonim ***** válasza:

"Csak sajnos annyi bunkó ember van itt, akármilyen kérdést teszek fel vagy rá se bagóznak..."


Ne haragudj, de az miért számít bunkóságnak, hogy ha nem tudom a választ, akkor nem írok baromságokat?


Mellesleg baromságot a felsorolt három kérdésedre mindössze egy (azaz egyetlen egy) ember írt: ő lenne az az annyi bunkó ember?

2012. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez az köss belém. Pont erről beszélek.
2012. máj. 21. 15:30
 8/20 anonim ***** válasza:
Miről?
2012. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Erre már tudsz válaszolni, válaszolgass csak nyugodtan. De nélkülem. Semmiről se.
2012. máj. 21. 15:38
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért vagy ilyen.


Felteszel egy kérdést, amire - sajnos - senki nem tud válaszolni. Erre lebunkózol mindenkit.


Aztán az egyik kérdésedre egy vicces madár mond valami szerinte humorosat - erre megint lebunkózol mindenkit.


Végül jövök én és megkérdezem, hogy miért tartasz mindenkit bunkónak, csak azért, mert nem járunk az Ungvári egyetemre, és így nem tudunk róla nyilatkozni.


Erre ismét bunkón és lekezelőn nyilatkozol. Nem gondolod, hogy a probléma nálad van? Ne válaszolj. Köszi.

2012. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!