Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen legyek gimibe?

Milyen legyek gimibe?

Figyelt kérdés
Úgyértem mik azok a dolgok amik ott égőnek számítanak? És hogy viselkedjek másokkal?
2010. ápr. 26. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szinészkedj, légy önmagad!
2010. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján azt gondolom tök mindegy mit csinálsz, rajtad már semmi nem segít.
2010. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Add önmagad, ne viselkedj máshogy. Én most jártam ki a gimit és elmondhatom, hogy egy lineáris folytatása az általános suli "kultúrájának." Legyél olyan, amilyen nyolcadik végén voltál a régi suliban, aztán majd változol ugyanúgy, ahogy általános suliban is változtál. Abszolút nem kell "felnőttesebben" viselkedned, a körülötted lévők veled egykorúak lesznek, akik szintén most kerültek oda általánosból. Annyi a változás, hogy most ismét te leszel az "újonc" a legkisebb osztály tagja, de ettől még nem kell kisebbségi komplexusodnak lennie.
2010. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viselkedj, ahogy jól esik. Ha játszod magad, az úgysem fog jól állni. Tényleg, kifejezetten szánalmasok, akik anno megváltoztak kilencedikre.
2010. ápr. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!