Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szoktatok úgy kérdést...

Ti szoktatok úgy kérdést feltenni, mintha az ismerősötök, barátotok írta volna? A másik szemszögéből? Vagy ez kamukérdésnek számít?

Figyelt kérdés
Például egy vitában sokszor a válaszolók nem a kérdező pártjára állnak, de mi van, ha a másik fél szemszögéből írja? Manipuláció? Ez pszichológia vagy szociológia inkább?
2016. okt. 25. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam. Ha érdekel valami, megkérdezem.

Szerintem van, aki csak azért formál át egy kicsit egy kérdést, hogy ne legyen felismerhető. Hiába anonim oldal, lehetnek itt is ismerősök.

De van, aki annyira megtekeri, hogy már eleve befolyásolja a válaszokat a kérdése feltevésével. Szerintem ilyenkor nem fog valóban elfogulatlan válaszokat kapni, és nem is kíváncsi rá, csak saját magát szeretné megnyugtatni, a saját igazát igazolni.

2016. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eddig még nem, de nem rossz ötlet.
2016. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!