Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pénztáros diákmunka a tescoban?

Pénztáros diákmunka a tescoban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17éves lánz vagyok és sokszor el akartam már kezdeni vagy árifeltöltő vagy pénztàros munkakörben. Most úg alakult, hogy kellene a pènz és kaptam is egy ajánlatot, kasszázásra a tescoba. Lenne 2x4óra betanítás és utána heti 2-3napot mennék élesbe már. Ez még suli rovására se menne annyira, mert péntek-szombat-vasárnap 6-6óra még tűrhető lenne. Csak eléggé elbizonytalanodtam... Nagyon félek hogy nem tudnék belejönni, visszaadni is lassan tudnék, a kódokat megtanulni és úgy alapból pénzzel kell bánni és ha hiány van akkor..... Tehát van esetleg valaki aki dolgozik/dolgozott hasonló helyen és mik a tapasztalatok? Mennyire ajánljátok vagy inkább nézzek mást? Köszönöm a válszokat. További szép napot mindenkinek!



2016. okt. 25. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki fél az ismeretlentől. Ez a munka nem igényel semmilyen különösebb képességet, bőven megfelelő az átlag ember a munka betöltésére. Mivel biztosan nem vagy átlag alatti, ezért egész biztosan nem lesz gond. Akármilyen ijesztő is, nyugodtan menj el és csináld. Meg fogod tanulni, bele fogsz jönni, valahol el kell kezdeni. Tegnap egy hipermárketben én is találkoztam egy épp oktatás alatt áló kasszással. Minden kódot nézegetett, nem tudta őket fejből, sőt, az édesburgonyát el is ütötte sima burgonyának. Oda kellett hívnia valakit, hogy segítsen neki kijavítani. Na és mi történt? Semmi. Odajöttek, segítettek neki és ment minden tovább. Senki nem rugta ki, senki nem röhögte ki és senki nem akarta bántani. Én csak sajnáltam szegényt, hogy valószínűlegaz első napjának első órájában oda állítottam a legsokszínűbb zöldségválogatással, amiről még én is alig tudtam, hogy mi micsoda. :D De megoldotta. Szóval ne aggódj, nyugodtan menj és csináld. Legyél mindig nyugodt és sose pánikolj!
2016. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Imádom őket.

A legtöbb olyan kedves, aranyos. (Jó van 1-2 unott flegma is.) Ha tehetem mindig hozzájuk megyek és nem az automata kasszához.

2016. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy engednek 17 évesen beülni a kasszába ha ehhez a munkakörhöz 18 év az alsó korhatár?
2016. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!