Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap megyek Tescóba pénztáro...

Holnap megyek Tescóba pénztáros betanításra és nagyon félek! Mi a fenét csináljak?!

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok ijedős, de ez most nagyon betesz és nem tudom, miért. Ez lesz az első diákmunkám, abban sem vagyok biztos, hogy meg fogom találni a személyzeti bejáratot. Félek, hogy elrontok valamit, amit nem lehet helyrehozni... Tudom, hogy túlreagálom, de ez normális?!:D Bele fogok én tanulni?

2014. júl. 3. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

en is diakmunkaztam a tecsoba diakmunkaztam:)

ne aggodj, lesz egy betanitas, az tenyleg egy laza nap lesz, aztan meg majd beallitanak egy ugyes ember melle, de meg az is eleg laza, aztan johet a muszak. azt csak tul kell elni:)

sok sikert es ne parazz!

2014. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kezdek nem félni, már csak attól parázok, hogy elkések. Betanításra is 20 perccel előbb kell beírni, nem tudod?
2014. júl. 3. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez altalanos, hogy munkahelyen egy 15-20 perccel ott vagy;)
2014. júl. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!