Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közös képviselet lemondása...

Mazsi87 kérdése:

Közös képviselet lemondása tartózások miatt, szerződés bontás szolgáltatóval!?

Figyelt kérdés
Lépcsõhàzban lakok ahol mi vagyunk/voltunk a közös képviselõk..ezt úgy képzeljetek el h senki nem fizet közös költséget hanem én jàrok kuncsorogni h de a szàmla..de muszàj mert a mi nevünkre jön,sajnos vkinek a nevén kell legyenek a szerzõdések.Van egy bizonyos szolgàltató akitõl szeretnék megszabadulni mert 4 lakó tartozàsàt szãmlàzza a mi azaz a lépcsõhàznak mert kötelesek vagyunk megfizetni a nem létezõ lépcsõhàz pénzbõl és nem akarom megérteni h miért nem azokat terheli ezzel akik tartoznak.Van vmi hasonló tapasztalatotok hogy lehetne elintézni h megszüntessem velük a fõszerzõdést? Vagy ha simàn nem foglalkozok velük akkor lehetek én is akin behajtjàk a tartozàsukat? Vàlaszokat köszönöm!
2016. okt. 25. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem egészen értem: Ti hivatalosan vagytok közös képviselők?
2016. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pàr éve lemondtunk de senki nem csinàlja,és tovàbbra is mi kapjuk a csekkeket...
2016. okt. 25. 19:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Lényegében úgy nem értem ahogy van ezért szeretnék itt segítséget kapni,van egy lemondó nyilatkozat a lakók alàíràsàval,közös költséget nem tok behajtani màr vagy 5 eve nem adnak erre a célra semmit,csak a közös villanyt,azt is nehezen,én ezért nem kapok semmilyen anyagi juttatàst csak annyi a szerepem h a megkapott csekkeket vhogy fizesem ki..Szeretném ha ennek vége lenne...
2016. okt. 25. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!