Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közös képviselet rosszul...

Közös képviselet rosszul számolta ki a közös költséget, több év után rájött és most követelőzik. Jogos?

Figyelt kérdés
Rendszeresen fizetem a közös költséget, semmi elmaradásom nem volt. Azonban a közös képviselet közölte velem, hogy anno rosszul határozták meg a közös költségemet, nem vették figyelembe, hogy garázzsal is rendelkezem és most elnézésüket kérik, de az elmaradt garázs utáni közös költséget fizessem ki (kb. 60 ezer ft) kamatokkal együtt. Én annak idején bejelentettem, hogy tárolóval és garázzsal is rendelkezem. A tárolót lekönyvelték, a garázst nem. A garázs után eddig az építtető fizette a közös költséget, mert a közös képviseletnek oda volt könyvelve. Kérdésem, hogy mi a teendő? A közös képviselet trehánysága miatt fizessek? Az építtető nem foglalkozik vele, nem kéri vissza a pénzt, mivel megszűnt. Az év végi hiteles elszámolásukba meg nincs külön kiemelve, hogy mit fizetek, csak a közös költség végösszege. Mi a bizonyíték, hogy nem számolták bele a garázst az amúgy is magas közös költségbe. (víz nélkül 60m2-re 250000 ft) Köteles vagyok-e fizetni? Hol tudok esetleg panaszt tenni a közös képviselet ilyen jellegű trehánysága miatt?

2013. júl. 27. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy oldódott meg kérdező?
2022. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!